VEZC Nieuws

Vliegseizoen 2018 begonnen

We vliegen weer! Op zaterdag 10 maart ging het vliegseizoen 2018 officieel van start. Aan de meeste vliegtuigen is het jaarlijks onderhoud voltooid, zo ook bij het rollend materieel, gebouw en ons clubhuis. Al onze leden zagen er al tijden naar uit weer de lucht in te kunnen gaan!

Nieuwsarchief

Een boekenkast vol logboekjes...

Iedere vereniging kent een komen en gaan van leden of leden die na een lange tijd van actief lidmaatschap een stapje terug moeten doen. Soms is dat ook het vermelden waard.

Pierre Repping maakte gisteren, op de een na laatste vliegdag van 2015, zijn laatste zweefvlucht als gezagvoerder. Na maar liefst 43 jaar heeft hij moeten besluiten te stoppen. Pierre kan bijna een boekenkast vullen met logboekjes... hij heeft in die 43 jaar maar liefst een voor de VZC recordaantal van 5300 vluchten gemaakt waarin hij bijna 3500 uur gevlogen heeft.

De beslissing om te stoppen is niet gemakkelijk, maar Pierre zal ongetwijfeld regelmatig op de hei te zien blijven zijn.

pierre