VEZC Nieuws

Vliegseizoen 2018 begonnen

We vliegen weer! Op zaterdag 10 maart ging het vliegseizoen 2018 officieel van start. Aan de meeste vliegtuigen is het jaarlijks onderhoud voltooid, zo ook bij het rollend materieel, gebouw en ons clubhuis. Al onze leden zagen er al tijden naar uit weer de lucht in te kunnen gaan!

Nieuwsarchief

Vliegseizoen 2016 begonnen

Op zaterdag 12 maart ging het vliegseizoen 2016 officieel van start. Aan de meeste vliegtuigen is het jaarlijks onderhoud voltooid, zo ook bij het rollend materieel, gebouw en de Strietser. Al onze leden zagen er al tijden naar uit weer de lucht in te kunnen gaan!

Op de eerste paar vliegdagen worden veel checkvluchten uitgevoerd op onze tweezitters. Daarom worden de eerste weken geen donateurs gevlogen. 

Wil je ook leren vliegen? Aanmelden kan nog steeds, kijk hier voor meer informatie.