VEZC Nieuws

Vliegseizoen 2018 begonnen

We vliegen weer! Op zaterdag 10 maart ging het vliegseizoen 2018 officieel van start. Aan de meeste vliegtuigen is het jaarlijks onderhoud voltooid, zo ook bij het rollend materieel, gebouw en ons clubhuis. Al onze leden zagen er al tijden naar uit weer de lucht in te kunnen gaan!

Nieuwsarchief

VZC'ers op wedstrijden, met goed resultaat!

De afgelopen weken hebben diverse VZC'ers deelgenomen aan wedstrijden. Zo namen 6 VZC'ers deel aan de wedstrijd op Klix, nabij Dresden van 29 april t/m 3 mei. Klik hier voor de wedstrijdwebsite

 

Sjaak Selen behaalde in de standaardklasse maar liefst een 3e plaats! Team Robert Werts, Wil Crielaars en Luc Akkermans werd 7e, en Arjan van Dijk 19e in de Open Klasse. Lilian de Bruijn werd 20e in de clubklasse.

sjaak klix
Sjaak Selen 3e in de standaard klasse

 

Andy van Helden deed mee aan een wedstrijd op Riesa Canitz en werd maar liefst 1e in de kleine clubklasse! Klik hier voor de wedstrijdwebsite

andy
Andy van Helden (midden) 1e in de klein clubklasse

 

Van harte proficiat VZC'ers!