VEZC Nieuws

Vliegseizoen 2018 begonnen

We vliegen weer! Op zaterdag 10 maart ging het vliegseizoen 2018 officieel van start. Aan de meeste vliegtuigen is het jaarlijks onderhoud voltooid, zo ook bij het rollend materieel, gebouw en ons clubhuis. Al onze leden zagen er al tijden naar uit weer de lucht in te kunnen gaan!

Nieuwsarchief

Project "Boven Natuurlijk" groot succes

Gisteren (20-sept) vond de laatste reguliere vliegdag van project Boven Natuurlijk plaats.

Ook de laatste vliegdag was weer een zeer geslaagde samenwerking tussen de drie organistatie's (Limburgslandschap, IVN en VEZC). Op 20-sept was het zeer lekker weer met hier en daar goede thermiek. Zelf heb ik een vlucht volgens het boekje mogen maken, de gehele natuurtoer kunnen vliegen terwijl er drie buizers meevlogen in een thermiek bel, die vervolgens met een duikvlucht omlaag schoten, mijn passagier was totaal onder de indruk.

Er komen zeer positieve reacties over de piloten, de gidsen en de sfeer binnen de club, maar ook over hoe goed de dag georganiseerd is. Hierdoor zijn deelnemers erg enthousiast, begripvol en vol ongeloof over hoe onze sport met de natuur samenwerkt. Al met al een geslaagd project dat de relatie natuur/techniek enorm promoot, de deelnemers kijken nu heel anders naar de lucht en hun omgeving.

Meer info: http://vezc.aero/bovennatuurlijk